Rozhovory

Rozhovor s Jan Bendigem-o holkách

17. listopadu 2009 v 14:19 | xTyNuShKax

Zkusit SuperStar byl nápad rodičů. "Chci lidem ukázat, co mám v sobě," říká mladík, jehož vzorem je Michael Jackson. Když má čas, rád si zajde s kamarády třeba do baru.


A co by udělal s výhrou?
"Něco bych dal rodině, něco si nechal a zbytek bych jel utratit do Paříže, protože tam vznikla móda a maj tam ty nej cool hadry."

Jaké holky tě přitahují?
"Líbí se mi, když má dlouhé vlasy, dlouhé nohy, je štíhlá a má nabouchanej zadek, ale ne úplně!"

Na co se necháš sbalit?
"Když je holka chytrá, sympatická, romantická, kamarádská, vtipná..."

Jak dlouho jsi zadaný?
"Zhruba rok, i když se známe odmalička. Tohle je moje třetí holka, ale první, kterou opravdu miluju."

Jak si představuješ ideální rande?
"Třeba že si večer vyjdeme do kina nebo se najíst. Aby to byl klidnej a romantickej večer. To žeru. :-)"

Kdo z celebrit je tvůj sexidol?
"Jednoznačně Megan Fox."

Jan Bendig: Slovo homosexuál nesnáším!

16. listopadu 2009 v 15:09 | xTyNuShKax


Jeden z největších talentů Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) všechny při svém sobotním semifinále překvapil, když píseň od Alicie Keys věnoval svému kamarádovi Honzovi. Hned rozvířil debatu, jak je to s jeho sexuální orientací.

Bendig chce děti

16. listopadu 2009 v 15:00 | xTyNuShKax

Patnáctiletý Jan Bendig (15) má už nyní rozmyšleno, kolik chce mít dětí a dokonce i jak se budou jmenovat! Bendig Blesku prozradil, že má k dětem skvělý vztah a už teď se na svoje první moc těší!
,,Já opravdu hrozně miluju děti," řekl Blesku sympatický zpěvák. ,,Až budu dospělý, tak chci mít určitě tři," rozvyprávěl se Honza, který má vše pečlivě rozmyšleno. ,,Chci dvojčata, kluka a holku. Budou se jmenovat Laura a Patrik, ale nechci, aby byli první. Nejstaršího bych si přál kluka a ten by se jmenoval po mně Honza," pokračoval Bendig.

Také přiznal, že už od dětství snil o tom mít dvojče. ,,Líbilo se mi vždycky, když jsem viděl v televizi, jak si vše říkají a chodí stejně oblečeni," svěřil Bendig, který už má jasno i v tom v kolika letech by chtěl první dítě. ,,Nějakou stálou přítelkyni bych měl mít ve dvaceti dvou letech a dítě pak asi ve dvaceti čtyřech," dodal.

Rozhovory//Honza Hledá neznámou přes média!

9. listopadu 2009 v 11:29 | xTyNuShKax

Finalista SuperStar Jan Bendig (15) se beznadějně zamiloval do neznámé slečny, kterou potkal v obchoďáku. Prostřednictvím médií ji hledá a vzkazuje, ať se mu ozve!
Reklama:

Nedávno se Jan rozešel s přítelkyní a už by se zase rád vrhl do dalšího vztahu. Trochu netradičně se totiž zamiloval do slovenské slečny, kterou potkal v obchodním domě.

Finalista byl z ní tak vykulený, že nedokázal promluvit a oslovit krásnou neznámou. Jak přiznal pro plusku.sk, je to nádherná žena. A tak se rodák z Hradce Králové rozhodl slečnu stůj co stůj najít.

"Hledám děvče s dlouhými vlasy s melírem. Má krásnou postavu, francouzský styl, který miluji. Byl jsem z ní prostě hotový," tvrdí Bendig a věří, že se mu záhadná kráska ozve.

Kdyby se v popisu nějaká ta slečna poznala a Jana by kontaktovala, má finalista jasno, co by pak následovalo. "Někam bych ji pozval, prostě bychom si to užili," dodal. (ks)
 
 

Reklama