O něm

Konec Bendiga: Je za tím mafie?

13. prosince 2009 v 20:59 | xTyNuShKax

Jan Bendig (15) nadchl fanoušky precizním hlasem i zajímavou show. Přesto vypadl a mezi tři nejlepší se nedostal. Proč?

Tajemný hacker, který tvrdí, že ví, jak hlasují diváci pomocí SMS, ještě v neděli v 15:30 tvrdil, že nejhůř je na tom Dominika Stará, zatímco Chodúr a Bendig mohou být v klidu.
Pak ale Dominice začaly neuvěřitelnou rychlostí přibývat hlasy a rozuzlení známe: Stará jde dál, Bendig v soutěži končí. Šokující nedělní večer logicky vyvolává různé spekulace, do kterých se razantně pustil i Nový Čas.

Proč vypadl Bendig? Spekulace podle Nového Času:
Sázkařská mafie?

Na vypadávajícího finalistu ze SuperStar je možné si vsadit v sázkových kancelářích a vyhrát i pětinásobek vsazené částky. Kdyby se dohodlo více tipujících nebo dokonce lidé z prostředí sázkové kanceláře, může se hlasování pomocí zpráv SMS lehce ovlivnit. Při dobré organizaci se na tom dá vydělat obrovský balík! Peníze za SMS zprávy se lehce vrátí se ziskem v podobě výhry.

Hacker zmobilizoval Dominičin fanklub
Neznámý hacker tvrdí, že ví dopředu předběžné výsledky. V pondělí zveřejnil, že vypadne Dominika Stará. Slovenka se o jeho prognóze dozvěděla odpoledne, a její blízcí tak měli dostatek času zmobilizovat rodinné známé a fanoušky Dominiky. Při těsných výsledcích jí i pár stovek hlasů navíc mohlo stačit na postup!

Záměr televize
Už mnohokrát vzniklo podezření, že televize je v zájmu sledovanosti schopná udělat cokoliv. Ovlivnění hlasování zasíláním SMS zpráv se tak nejeví jako velký problém. Otázkou by však byla motivace: Je pro Markízu nebo Novu lepší, že má ve finále dívku, nebo to, že přišla o showmena Bendiga? A jakou roli by v tom hrál fakt, že o prvenství v SuperStar bojují dva Slováci a jen jeden Čech?

Vaňková vsadila na Bendiga: A prohrála tři tisíce!

13. prosince 2009 v 20:40 | xTyNuShKax

Zpěvačka Šárka Vaňková (22) prohrála tři tisíce korun! Vsadila si totiž, že Česko Slovenskou SuperStar vyhraje Jan Bendig (15), který v pondělí ze soutěže vypadl.

Vyřazení Bendiga bylo překvapením nejen pro Vaňkovou, ale i pro sázkaře a bookmakery sázkové kanceláře Tipsport. Honza byl totiž druhým největším favoritem na vítězství v soutěži. Na jeho první místo bylo prosázeno přes sto tisíc korun.

"Na svůj věk je Bendig téměř hotovým zpěvákem a každý finálový večer dokázal něčím novým překvapit," chválila výkony vyřazeného finalisty Vaňková a dodala, že pro ni byl jasný vítěz. Šárka se proslavila díky první řadě SuperStar, kde skončila druhá za Anetou Langerovou.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>

Je mu šestnáct a nemá hotovou základku!

5. prosince 2009 v 19:19 | xTyNuShKax

Finalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig na jednu stranu disponuje obrovským hudebním talentem, na straně druhé nemá hotové ani základní vzdělání!

"Je to tak. Je mi sice šestnáct, ale pořád studuju na základce," přiznal se Bendig, který patří mezi největší favority právě probíhající SuperStar.

"Nepropadl jsem. Důvod, proč ještě chodím na základní školu, je jiný," tvrdí mladý zpěvák. A co je to za důvod? "Celá naše rodina se před několika lety přestěhovala na dva roky do Anglie. Tam jsem do školy nechodil, a tak když jsme se nakonec vrátili, tak mi ty dva roky prostě chyběly," vysvětluje Bendig, proč ve věku, kdy ostatní už dávno studují střední školu, on ještě navštěvuje základní školu.
Ve finále SuperStar ale rozhodně není jediným, komu se studium základní školy zkomplikovalo. Stejně stará Monika Bagárová totiž také ještě chodí na základku. "Měla jsem velké zdravotní problémy, které způsobily tohle zpoždění," říká zpěvačka.
To naopak Martin Chodúr je na ostravské konzervatoři považován za vzorného žáka. "Naprosto bezproblémový, slušný student," popsala ho ředitelka školy. Uvidíme, jak se studiem finalistů zatřese jejich úspěch v nejsledovanější pěvecké soutěži.

Bendig prozradil romantickou SMS pro Dominiku!

1. prosince 2009 v 21:20 | xTyNuShKax
Soutěžící Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) prozradil, jak zněla SMS, která vzbudila při nedělním finále pořádný rozruch. Leoš Mareš (33) na Bendiga naléhal, aby řekl text zprávy, co napsal Dominice Staré (16).
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Honza se však jen smál a mlčel. Až v zákulisí Honza spolu s Dominikou Blesku vše vysvětlili.
Celé to začala Dominika, která vymyslela při cestě do hotelu v autě zvláštní hru. ,,Martin Chodúr si esemeskoval se svojí přítelkyní a mně bylo líto, že mi nikdo nic hezkého nepíše," začala vyprávět Dominika. Tak vyhlásila hru o nejromantičtější zprávu. ,,Od všech mi začaly chodit krásné zamilované SMS," svěřila Stará s tím, že nejoriginálnější byl jednoznačně Jan Bendig.
Jeho SMS sice s romantikou neměla nic společného, ale pobavila nejvíce. ,,Předem mého dopisu ti posílám polibek a plivanec na ruku. Hahahahaha tvůj Haňa," svěřil svoji vítěznou zprávu Bendig. ,,Byla to jen legrace. Všichni psali to stejné, tak jsem chtěl být originální," dodal Honza.


Šárka Vaňková: Vsadila si na Jana Bendiga!

28. listopadu 2009 v 16:39 | xTyNuShKax
Šárka Vaňková se rozhodla, že si vsadí na vítěze první Česko Slovenské SuperStar. Jejím favoritem je Jan Bendig, do kterého ´vrazila´ rovné 3 000 korun.


Šárka, která je teď po rozchodu s Danem Hůlkou momentálně bez přítele, si vsadila v jedné z pražských poboček sázkové kanceláře Tipsport.
"Věřím, že vyhraje Honza Bendig, protože je na svůj věk téměř hotovým zpěvákem a navíc každý finálový večer dokáže diváky něčím novým překvapit, ať se jedná o samotný zpěv nebo předvedenou show," zdůvodňuje Šárka svoji volbu.

  • Šárka Vaňková: Vsadila si na Jana Bendiga!
"Přestože jsem v současné době poměrně časově vytížená, na SuperStar si chvilku najdu," dodává zpěvačka, která se proslavila právě díky soutěži. SuperStar. V jejím prvním kole totiž skončila hned druhá za Anetou Langerovou.
Vzhledem k tomu, že bookmakeři Tipsportu vypsali na celkové vítězství kurs 5:1, může Šárka vyhrát 15 000 korun. V kanceláři se však nejvíce sází na favorita soutěže Martina Chodúra.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>

Karel Gott: Moje dcery se zbláznily do Bendiga!

28. listopadu 2009 v 16:29 | xTyNuShKax

Děti Karla Gotta už mají o vítězi SuperStar jasno! Stane se jím Jan Bendig, kterému děvčata velmi fandí, a dokonce se s ním i osobně setkala.

Desetiletý Bendig zpívá Céline Dion!

26. listopadu 2009 v 19:39 | xTyNuShKax

Už v deseti letech se u finalisty SuperStar Jana Bendiga (15) projevoval jak pěvecký talent, tak sklon k předvádění! Jeden z adeptů na vítěze SuperStar si troufl na takovou hvězdu, jakou je Céline Dion!

Bendigovi nej kamarádi

25. listopadu 2009 v 12:49 | xTyNuShKax
Monika Bagárová
Denis Lacho

Bendig kolaboval, Lacho odešel

25. listopadu 2009 v 12:29 | xTyNuShKax&Butiiiiik-girl


Taková emoční vlna jako toto pondělí večer se na nás ještě v této řadě SuperStar nevalila. Kupodivu, původcem nebyl ani tak vyřazený Denis Lacho, jako spíš jeho kamarád a spolubydlící Jan Bendig. Ten vždy patřil k nejcitlivějším lidem v SuperStar, ale naučil se svoji labilitu skrývat.

Když ale stál na pódiu se svými dvěma největšími kamarády v rámci soutěže, už klid předstírat nedokázal. I když samozřejmě všichni víme, že nejde o nic extrémně vážného, jen o vyřazení z jedné pěvecké soutěže, přesto je vidět, že vztahy mezi soutěžícími jsou v některých případech opravdu velmi pevné.

To Denis si své dojetí schoval až na chvíle po skončení televizního přenosu. K mému překvapení zvládnul své vyřazení s nadhledem, bez problémů dal i rozlučkovou píseň. Pokud jste zaznamenali, že Denis počátek oné písně prošvihl a poté požádal o její znovuspuštění, tak vězte, že to nebyla Denisova chyba, ale technický problém v sále. Zatímco televizní diváci hudební podklad slyšeli, v sále ani na pódiu tomu tak nebylo, proto se Denis neměl čeho chytit - na pódiu nic neznělo. Podruhé už bylo vše v pořádku a Denis se rozloučil tak, jak měl.

Bendig má profil jako zpěvák

10. listopadu 2009 v 8:27 | xTyNuShKax
Chválili ho,nejvíce ze všech,protože se mu ta písnička povedla...
Ale všichni tvrdí,že mu jde nejvíce Čeština..
Přece jenom,to ještě nejsou zpěváci,a tak jim ta agličtina tolik nejde..
Bendig má na osobnosti.cz profil(někdo ho tam dal)a má tam různý fotografie)..
Má u profilu napsáno:zpěvák

(KOPÍRUJTE S AVATAREM,JAKO ZDROJ)

O něm//Prožívá to

9. listopadu 2009 v 10:49 | xTyNuShKax
Vidíte?Ten výraz,postoj aj.Bendig umí své písničky prožít,tváří se podle toho,o čem ta písnička je,tohle je velké +.

Článek jsem vytvořila sama,fotku jsem vyhledala,a uložila..
 
 

Reklama