Bendig prozradil romantickou SMS pro Dominiku!

1. prosince 2009 v 21:20 | xTyNuShKax |  O něm
Soutěžící Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) prozradil, jak zněla SMS, která vzbudila při nedělním finále pořádný rozruch. Leoš Mareš (33) na Bendiga naléhal, aby řekl text zprávy, co napsal Dominice Staré (16).
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Honza se však jen smál a mlčel. Až v zákulisí Honza spolu s Dominikou Blesku vše vysvětlili.
Celé to začala Dominika, která vymyslela při cestě do hotelu v autě zvláštní hru. ,,Martin Chodúr si esemeskoval se svojí přítelkyní a mně bylo líto, že mi nikdo nic hezkého nepíše," začala vyprávět Dominika. Tak vyhlásila hru o nejromantičtější zprávu. ,,Od všech mi začaly chodit krásné zamilované SMS," svěřila Stará s tím, že nejoriginálnější byl jednoznačně Jan Bendig.
Jeho SMS sice s romantikou neměla nic společného, ale pobavila nejvíce. ,,Předem mého dopisu ti posílám polibek a plivanec na ruku. Hahahahaha tvůj Haňa," svěřil svoji vítěznou zprávu Bendig. ,,Byla to jen legrace. Všichni psali to stejné, tak jsem chtěl být originální," dodal Honza.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikoleta nikoleta | E-mail | 2. března 2010 v 13:15 | Reagovat

star11:nikdy ale nikdy nezaboudám o tebe.bil jsi nejlepsí souťaž s monikou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama