Prosinec 2009

Jan Bendig-avatary 1

26. prosince 2009 v 22:03 | xTyNuShKax |  Avatary


Nwm už

23. prosince 2009 v 11:23 | xTyNuShKax |  Píšu
Kde brát novinky o Bendigovi=(

Jéj,bruslák.

20. prosince 2009 v 11:39 | xTyNuShKax
Dnes jdu na brusLák with BF Kendy a KájOu.
Jdu tam ješTě s Čikou a VerčOu..
Až se vrátim,skuSim jsem přidaT nějaký foTa..

Yeah,good!

18. prosince 2009 v 19:15 | xTyNuShKax |  Píšu
VylepŠila jsem si 3 předměTy..
Mám o stupen lepŠí známkU ve 3 předměTech ;)..
Přece jeN,na mě budOu rodiče hodnějŠí a něCo ze mě budE..
Učím s e,obvykle teda,takže jsem mocZ nepíšU mno..

NekašLu na blog!

13. prosince 2009 v 22:10 | xTyNuShKax |  Píšu

Táák,Bendig vypadl a já jsem na blog kašlala.
Ae Bendig vydá novou písničku s Mončou BagároVou,takže nekončím.

Konec Bendiga: Je za tím mafie?

13. prosince 2009 v 20:59 | xTyNuShKax |  O něm

Jan Bendig (15) nadchl fanoušky precizním hlasem i zajímavou show. Přesto vypadl a mezi tři nejlepší se nedostal. Proč?

Tajemný hacker, který tvrdí, že ví, jak hlasují diváci pomocí SMS, ještě v neděli v 15:30 tvrdil, že nejhůř je na tom Dominika Stará, zatímco Chodúr a Bendig mohou být v klidu.
Pak ale Dominice začaly neuvěřitelnou rychlostí přibývat hlasy a rozuzlení známe: Stará jde dál, Bendig v soutěži končí. Šokující nedělní večer logicky vyvolává různé spekulace, do kterých se razantně pustil i Nový Čas.

Proč vypadl Bendig? Spekulace podle Nového Času:
Sázkařská mafie?

Na vypadávajícího finalistu ze SuperStar je možné si vsadit v sázkových kancelářích a vyhrát i pětinásobek vsazené částky. Kdyby se dohodlo více tipujících nebo dokonce lidé z prostředí sázkové kanceláře, může se hlasování pomocí zpráv SMS lehce ovlivnit. Při dobré organizaci se na tom dá vydělat obrovský balík! Peníze za SMS zprávy se lehce vrátí se ziskem v podobě výhry.

Hacker zmobilizoval Dominičin fanklub
Neznámý hacker tvrdí, že ví dopředu předběžné výsledky. V pondělí zveřejnil, že vypadne Dominika Stará. Slovenka se o jeho prognóze dozvěděla odpoledne, a její blízcí tak měli dostatek času zmobilizovat rodinné známé a fanoušky Dominiky. Při těsných výsledcích jí i pár stovek hlasů navíc mohlo stačit na postup!

Záměr televize
Už mnohokrát vzniklo podezření, že televize je v zájmu sledovanosti schopná udělat cokoliv. Ovlivnění hlasování zasíláním SMS zpráv se tak nejeví jako velký problém. Otázkou by však byla motivace: Je pro Markízu nebo Novu lepší, že má ve finále dívku, nebo to, že přišla o showmena Bendiga? A jakou roli by v tom hrál fakt, že o prvenství v SuperStar bojují dva Slováci a jen jeden Čech?

Vaňková vsadila na Bendiga: A prohrála tři tisíce!

13. prosince 2009 v 20:40 | xTyNuShKax |  O něm

Zpěvačka Šárka Vaňková (22) prohrála tři tisíce korun! Vsadila si totiž, že Česko Slovenskou SuperStar vyhraje Jan Bendig (15), který v pondělí ze soutěže vypadl.

Vyřazení Bendiga bylo překvapením nejen pro Vaňkovou, ale i pro sázkaře a bookmakery sázkové kanceláře Tipsport. Honza byl totiž druhým největším favoritem na vítězství v soutěži. Na jeho první místo bylo prosázeno přes sto tisíc korun.

"Na svůj věk je Bendig téměř hotovým zpěvákem a každý finálový večer dokázal něčím novým překvapit," chválila výkony vyřazeného finalisty Vaňková a dodala, že pro ni byl jasný vítěz. Šárka se proslavila díky první řadě SuperStar, kde skončila druhá za Anetou Langerovou.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>

JuchŮůŮ,bezva známky..*

6. prosince 2009 v 16:59 | xTyNuShKax |  Píšu
Známky s emi vylepšují..*
Psali jsme test z fyziky,z tý dostanu 1-2..*
Taky jsme psali z matiky,z tý dostanu tky 1-2..*
Nechám se vyzkoušet z číslovek,z těch dostanu 1čku.na Němčině ;)..*
DÚ na geometrii udělán,tkže jsem s eněco naučila z geometrie tky..*
Referát z drůbeže na přírodopis udělán,dostanu teda jedničku do žákajdy..*
Probíráme ttž zrovna drůbež..*
Hned mám lepší náladu,když s emám na co těšit(na good známky),už to nebude žádná známky 3-4,ae vylepšení ve všééém..*

Je mu šestnáct a nemá hotovou základku!

5. prosince 2009 v 19:19 | xTyNuShKax |  O něm

Finalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig na jednu stranu disponuje obrovským hudebním talentem, na straně druhé nemá hotové ani základní vzdělání!

"Je to tak. Je mi sice šestnáct, ale pořád studuju na základce," přiznal se Bendig, který patří mezi největší favority právě probíhající SuperStar.

"Nepropadl jsem. Důvod, proč ještě chodím na základní školu, je jiný," tvrdí mladý zpěvák. A co je to za důvod? "Celá naše rodina se před několika lety přestěhovala na dva roky do Anglie. Tam jsem do školy nechodil, a tak když jsme se nakonec vrátili, tak mi ty dva roky prostě chyběly," vysvětluje Bendig, proč ve věku, kdy ostatní už dávno studují střední školu, on ještě navštěvuje základní školu.
Ve finále SuperStar ale rozhodně není jediným, komu se studium základní školy zkomplikovalo. Stejně stará Monika Bagárová totiž také ještě chodí na základku. "Měla jsem velké zdravotní problémy, které způsobily tohle zpoždění," říká zpěvačka.
To naopak Martin Chodúr je na ostravské konzervatoři považován za vzorného žáka. "Naprosto bezproblémový, slušný student," popsala ho ředitelka školy. Uvidíme, jak se studiem finalistů zatřese jejich úspěch v nejsledovanější pěvecké soutěži.

Bendig prozradil romantickou SMS pro Dominiku!

1. prosince 2009 v 21:20 | xTyNuShKax |  O něm
Soutěžící Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) prozradil, jak zněla SMS, která vzbudila při nedělním finále pořádný rozruch. Leoš Mareš (33) na Bendiga naléhal, aby řekl text zprávy, co napsal Dominice Staré (16).
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Honza se však jen smál a mlčel. Až v zákulisí Honza spolu s Dominikou Blesku vše vysvětlili.
Celé to začala Dominika, která vymyslela při cestě do hotelu v autě zvláštní hru. ,,Martin Chodúr si esemeskoval se svojí přítelkyní a mně bylo líto, že mi nikdo nic hezkého nepíše," začala vyprávět Dominika. Tak vyhlásila hru o nejromantičtější zprávu. ,,Od všech mi začaly chodit krásné zamilované SMS," svěřila Stará s tím, že nejoriginálnější byl jednoznačně Jan Bendig.
Jeho SMS sice s romantikou neměla nic společného, ale pobavila nejvíce. ,,Předem mého dopisu ti posílám polibek a plivanec na ruku. Hahahahaha tvůj Haňa," svěřil svoji vítěznou zprávu Bendig. ,,Byla to jen legrace. Všichni psali to stejné, tak jsem chtěl být originální," dodal Honza.Zítra to bude cOol

1. prosince 2009 v 20:49 | xTyNuShKax |  Píšu
Zítra jdeme na házenou,ze školou,tkže 2 hodky se neučíme yoOH..*
Kamča má NEW telefon(dotykáč)tkže s ebudeme fotit,konečně NEW fota twl..*
Za to já svůj mobil stratila,rodiče to ae ještě nevědí,ae to je asi 3 týdny??..*
Ae tk já mobil nepotřebuju,jen když někdy poslouchám,ae hlavně se fotíme s Kamčou..*
A moji rodiče s eo můj telefon nezajímají třeba půl roku,tkže dcl gOod..*
A dozvědějí s eto,třeba až bude dobrý vízO,to by šlo :DD..*