Bendig chce děti

16. listopadu 2009 v 15:00 | xTyNuShKax |  Rozhovory

Patnáctiletý Jan Bendig (15) má už nyní rozmyšleno, kolik chce mít dětí a dokonce i jak se budou jmenovat! Bendig Blesku prozradil, že má k dětem skvělý vztah a už teď se na svoje první moc těší!
,,Já opravdu hrozně miluju děti," řekl Blesku sympatický zpěvák. ,,Až budu dospělý, tak chci mít určitě tři," rozvyprávěl se Honza, který má vše pečlivě rozmyšleno. ,,Chci dvojčata, kluka a holku. Budou se jmenovat Laura a Patrik, ale nechci, aby byli první. Nejstaršího bych si přál kluka a ten by se jmenoval po mně Honza," pokračoval Bendig.

Také přiznal, že už od dětství snil o tom mít dvojče. ,,Líbilo se mi vždycky, když jsem viděl v televizi, jak si vše říkají a chodí stejně oblečeni," svěřil Bendig, který už má jasno i v tom v kolika letech by chtěl první dítě. ,,Nějakou stálou přítelkyni bych měl mít ve dvaceti dvou letech a dítě pak asi ve dvaceti čtyřech," dodal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

(z kluků)Komu fandíte v ČeskoSlovenská SuperStar??..

Jan Bendig
Miroslav Šmajda
Ben Cristovao
Martin Chodůr
Denis Lacho

Komentáře

1 Haňo Haňo | 26. prosince 2009 v 16:36 | Reagovat

tehle rozhovor vzalas kde??to si ani nepamatuji že bych někomu o tomhle něco říkal....a možná bych děti chtěl i dřív jenom počkat na tu pravou

2 DenisQa DenisQa | 2. března 2010 v 10:12 | Reagovat

jee tak toho mame hodne spolecnyho:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama